jestem-wolnaPragnę wyrazić moją wdzięczność i podzielić się radością, że istnieje rozwiązanie – uwolnienie od cierpienia, porażki, rozczarowania i monotonii, które towarzyszyły mojej ludzkiej egzystencji. Wszystkie moje próby znalezienia sprawiedliwości w tym świecie oraz pogodzenia wszechobecnych tutaj sprzeczności okazywały się daremne i nic nie było w stanie trwale mnie usatysfakcjonować. I wtedy zdarzył się cud. Została mi zaoferowana droga wyjścia. Droga wyjścia z miejsca, do którego nikt z nas nie przynależy i próbując utożsamić się z nim, skazuje się na ból.

Dzięki zastosowaniu treningu umysłu Kursu Cudów Jezusa Chrystusa dokonuje się nieustającą przemiana mojego umysłu z ciemności do światła, z nicości do życia. W ten sposób uświadomiam sobie obecność miłości tu i teraz. I nic już nie jest takie, jakie było wcześniej. Choć dalej chodzę po polskich ulicach i robię zakupy w supermarkecie, wiem, że nie jestem stąd i że nie ma śmierci. Syn Boga jest wolny. Ja jestem wolna! Nie ma żadnego świata. To jest mój umysł. Jezus wskazał mi drogę poprzez swoje zmartwychwstanie i dał pomoc, abym i ja mogła zmartwychwstać. I każdego dnia rodzę się na nowo. To jest cud.


Magda

Cytat tygodnia

Nie wykluczaj jednak nikogo ze swej miłości, bo będziesz krył ciemne miejsce w swoim umyśle, w którym nie przyjmujesz Ducha Świętego. (Kurs Cudów, 13.III.9)