Master Teacher
Master Teacher (Mistrz-Nauczyciel) jest Nauczycielem Bożym. Oświeca on umysł i ciało, wypełniając w ten sposób misję Kursu Cudów. Dzięki Duchowi Świętemu pozostaje w nieustającym związku z umysłem Jezusa z Nazaretu. Jako Nauczyciel Boży demonstruje pasję ponownych narodzin. Jest to cel, do którego wszyscy dążymy poprzez trening umysłu Kursu Cudów.

Kwalifikacje Mastera Teachera polegają na przekazywaniu mocy Zmartwychwstałego Umysłu do śpiącego umysłu pogrążonego w świecie snu.

Dzięki swemu oświeceniu Master Teacher budzi również ciebie, ukazując ci, gdy to przeżywasz, że świat, który widzisz, to twój własny wymysł i nie ma on nic wspólnego z Rzeczywistością Życia.


Będąc całkowitą ekspresją Powszechnej Komunikacji, Master Teacher pobudza i przyspiesza – w twoim osobistym doświadczeniu – uzdrawiającą istotę Światła, czyli transformujący aspekt Umysłu. Przejawy tzw. Ożywiania w Świetle czy wskrzeszania umarłych, stają się wówczas naturalnym wydarzeniem w procesie ewolucyjnego przejścia człowieka z czasu do wieczności. Nasze ludzkie pojmowanie zostaje więc wzniesione na nową częstotliwość Miłości oraz przypomnienia, że jesteśmy Jednym ze sobą nawzajem oraz ze Źródłem wszelkiego Stworzenia.

 
 

Tak naprawdę w czasoprzestrzennym układzie odniesienia nie jestem niczym innym jak tylko wczesną wersją czy też przykładem istoty, która jest świadoma jedności, i stanie się, bo już się stała, niezwykle powszechnym zjawiskiem. Polega ono na przekazywaniu  prawdy, światła, miłości i harmonii do ciemnych, pełnych lęku, chaotycznych pojęć „ja”, czyli tej ziemi. Przypomniałem sobie, że jestem całkowitą częścią naturalnego stanu wszechświata, który jest całkowicie i wiecznie twórczy, pozbawiony możliwości oddzielenia czy przeciwieństwa.
(Master Teacher, Notatnik Duchowych Nauczycieli)


Posłuchaj fragmentu wykładu Mastera Teachera.

Zapraszamy też na stronę: http://www.themasterteacher.tv/plCytat tygodnia

Nie wykluczaj jednak nikogo ze swej miłości, bo będziesz krył ciemne miejsce w swoim umyśle, w którym nie przyjmujesz Ducha Świętego. (Kurs Cudów, 13.III.9)